« Вторник Сентябрь 26, 2017 »
Втр

Выстаўка з фондаў нашага музея прысвечана 200-годдзю Таварыства філаматаў (1817-1823 гг.).

Начало: 26.09.2017 12:00

26 верасня ў экспазіцыі "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку" установы культуры "Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей" адбудзецца мерапрыемства, прысвечанае захаванню памяці загінуўшых у гады Халакосту на Навагрудчыне

Месца правядзення: экспазіцыя "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку" установы культуры "Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей", вул. Мінская, 64-66

ПРАГРАММА:

12.00 - 12.40 - адкрыццё памятнага знака ў экспазіцыі "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку"