Вторник Сентябрь 26, 2017

«ТОВАРИЩЕСТВО ПЕРЕДВИЖНЫХ ХУДОЖЕСТВЕННЫХ ВЫСТАВОК. XXI ВЕК». Музей «Замковый комплекс «Мир». г.п.</p />
  <div class=

Выстаўка з фондаў нашага музея прысвечана 200-годдзю Таварыства філаматаў (1817-1823 гг.).

Начало: 26.09.2017 12:00

26 верасня ў экспазіцыі "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку" установы культуры "Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей" адбудзецца мерапрыемства, прысвечанае захаванню памяці загінуўшых у гады Халакосту на Навагрудчыне

Месца правядзення: экспазіцыя "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку" установы культуры "Навагрудскі гістарычна-краязнаўчы музей", вул. Мінская, 64-66

ПРАГРАММА:

12.00 - 12.40 - адкрыццё памятнага знака ў экспазіцыі "Музей яўрэйскага супраціўлення ў Навагрудку"

Среда Сентябрь 27, 2017

Четверг Октябрь 19, 2017
Пятница Октябрь 20, 2017
Начало: 20.10.2017 14:00

Музей запрашае на выставу жывапісу вядомага беларускага мастака Віктара Васюкевіча.

Суббота Октябрь 21, 2017
Воскресенье Октябрь 22, 2017
Понедельник Октябрь 23, 2017
Начало: 23.10.2017 10:16

Выставка посвящена основателю музея Іосифу Іосифовичу Стабровскому. На ней представлены экспонаты из фондов музея: план имения Стабровских в Орловичах, бюсты Гёте и Шиллера, фотографии из альбома «Кровавым следом», рассказывающие об ужасах Первой мировой войны, рукописи, личные вещи Иосифа Иосифовича, документы и многое другое.

Начало: 23.10.2017 10:21

Начало: 23.10.2017 10:25

Начало: 23.10.2017 10:28

Выставка посвящена основателю музея Иосифу Иосифовичу Стабровскому. На ней представлены экспонаты из фондов музея: план имения Стабровских в Орловичах, бюсты Гёте и Шиллера, фотографии из альбома «Кровавым следом», рассказывающие об ужасах Первой мировой войны, рукописи, личные вещи Иосифа Иосифовича, документы и многое другое.

Вторник Октябрь 24, 2017

Начало: 23.10.2017 10:21