"ПроЗрение..." працяг праекта: літаратурна-музычны салон

Музей Адама Міцкевіча 2018  Музей Адама Міцкевіча 2018  Музей Адама Міцкевіча 2018

Фатаграфіі можна павялічыць

08.06.2018 г. У рамках праекта «ПроЗрение: улучшение качества жизни слепых и слабовидящих людей в городе Новогрудке» міжнароднай тэхнічнай дапамогі № 00073130 «Садзейнічанне развіццю на мясцоваым узроўні ў Рэаспубліцы Беларусь» у Доме-музеі Адама Міцкевіча адбылося мепрапрыемства для людзей са слабым зрокам.

У праграме: прэзентацыя аўдыёэкскурсіі па біяграфічнай экспазіцыі, наведванне выставак "На зямлі Пана Тадэвуша" і " Паэма "Пан Тадэвуш" праз час і народы", выступленне народнага харавога калектыва "Радасць", акцыя "Чытаем Міцкевіча разам", дэманстрацыя тэлефільма "Свіцязь".